Neljas Dimensioon on väljaanne, kuhu kirjutavad ajakirjandustudengid kirest oma eriala vastu ja soovist teha midagi omanäolist.
Värskelt. Rikkumata. Otse.

Toimetajad

Henry-Laur Allik
Peatoimetaja
+372 580 469 63
henrylaur2009@live.com

Anna Teele Orav
Peatoimetaja asetäitja
+372 580 438 25
annateele.orav@gmail.com

Joanna Laast
Peatoimetaja asetäitja
+372 533 06 194
jlaast@gmail.com

Margus Hanno Murakas
Väljaande asutaja ja kultuuritoimetaja

Kairi Janson
Toimetaja
kairi@4dimensioon.org

Marili Tammeorg
Toimetaja

Andra Annuka
Toimetaja

Indrek Ojamets
Raadio juht/Kirjutaja

Kirjutajad

Kadri Kuulpak
Kirjutaja

Kristofer Jürisoo
Kirjutaja
kristofer@4dimensioon.org

Maia Klaassen
Kirjutaja/Projektijuht
maia@4dimensioon.org

Joonas Sisask
Fotograaf

Kaspar Lind
Kirjutaja/Fotograaf
lind@4dimensioon.org

Romet Toomas Tiitsaar
Kirjutaja

Karoliina Alaska Hussar
Kirjutaja

Mari Eesmaa
Kirjutaja

Martin Raid
Kirjutaja

Minna Annabel Tismus
Kirjutaja

Kiur Kaasik
Fotograaf/Multimeedia spetsialist

Lisete Reineberg
Kirjutaja

Catlin Saar
Kirjutaja

Ode Maria Punamäe
Kirjutaja

Kaarel Lott
Kirjutaja

Kommunikatsioon

Anna Teele Orav
Peatoimetaja asetäitja/Sõnumiseadja

Joanna Laast
Peatoimetaja asetäitja/Sõnumiseadja

Teostus

Margus Hanno Murakas
Vastutav väljaandja

Liisi Maria Muuli
Juhatuse liige
liisi@4dimensioon.org

Rainer Ressar
Veebiarendaja

Mihkel Lappmaa
Disainer

Andre Taal
Disainer